Cesta po Španělském království, Španělsko, Španělsko pevnina, Katalánsko, Barcelona, 16.5.2018, Polopenze
Číslo zájezdu: 123335896

Cesta po Španělském království

Španělsko » Španělsko pevnina » Katalánsko » Barcelona

, HotelCesta po Španělském království

Termín:

16.5.2018 - 26.5.2018
Další termíny

Strava:

Polopenze

Typ zájezdu:

Poznávací

Délka:

11 dní

Doprava:

letecky  Praha0 odjezdových míst

Cena od:

 -0 %
28 290 Kč ()


TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
Zaragoza - El Escorial - Madrid - Toledo - Granada - Córdoba – Sevilla - Gibraltar - Peňíscola - Costa Brava - Gerona - Tossa de Mar - klášter Montserrat - Barcelona
Ubytování
Ubytování je zajištěno v okolí měst, v hotelech ve 2lůžkových pokojích s příslušenstvím. Možno zajistit ubytování 3.osoby na přistýlce bez slevy. V případě včasného přihlášení do 2 měsíců před odjezdem se zájmem o doobsazení nebude účtován příplatek za 1/1 pokoj.
Strava
Polopenze - snídaně (v případě nutnosti balíček na cestu) a večeře.
Zájezd zahrnuje
9 ubytování, 9 polopenzí, leteckou přepravu - Praha/Španělsko/Praha, transfer do/z hotelu, dopravu autokarem po Španělsku, letištní taxy a poplatky, prohlídku tradiční toledské manufaktury, služby českého průvodce, vybavení orientačními plány navštěvovaných míst, zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/99 Sb.
Zájezd nezahrnuje
cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 12500 Kč (410 CZK), cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 25000 Kč (720 CZK), cestovní pojištění a proti stornu max.plnění 30000 Kč (820 CZK), jednolůžkový pokoj (5900 CZK), transfer v ČR Brno, Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Jihlava (Pávov), Humpolec, Teplice, Ústí nad Labem, Litvínov, Most, Chomutov, Karlovy Vary (500 CZK), záloha na vstup do Alhambry (nutno objednat nejpozději 1 měsíc před odletem) (1000 CZK), pobytovou taxu,vstupy do objektů při prohlídkách cca 80 EUR
Program
Den 1
Odlet z Prahy do Španělska a transfer na ubytování.
Den 2
Snídaně, odjezd v ranních hodinách do Zaragozy - prohlídka města (katedrála, nám. Santa María del Pilar, mudéjarské kostely, arabský palác Aljafería, městská tržnice), odjezd do Madridu - ubytování v okolí města a večeře.

Den 3
Snídaně, odjezd k prohlídce královského paláce El Escorial, návrat do Madridu, okružní projížďka, prohlídka města (Puerta del Sol, Plaza Mayor, exteriéry královského paláce, památník Cervantesův nebo možnost návštěvy galerie El Prado), návrat na ubytování, večeře.
.
Den 4
Snídaně, odjezd do Toleda - prohlídka města (katedrála, chrám sv. Tomáše, náměstí Zocodóver, muzeum El Greca), návštěva tradiční toledské manufaktury (ozdobné zbraně z toledské oceli, šperky), odjezd do Granady, ubytování v okolí města, večeře.

Den 5
Snídaně, prohlídka Granady (katedrála, královská kaple, Albaicín), prohlídka arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife (nutná záloha a rezervace nejpozději 1 měsíc před odletem). Volno, návrat na ubytování, večeře (fakultativní večerní možnost návštěvy představení flamenca).

Den 6
Snídaně, odjezd do Córdoby - prohlídka města (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovské město, typické „květinové“ ulice s arabskými patii), odjezd z Córdoby do Sevilly, ubytování v okolí města, večeře.

Den 7
Snídaně, Sevilla - prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar - exteriéry), odjezd k prohlídce britské kolonie Gibraltar (návštěva nejjižnějšího místa evropského kontinentu), noční přejezd na pobřeží Costa Azahar.

Den 8
V ranních hodinách příjezd na pobřeží Costa Azahar, Peňíscola (hrad Papa Luna, středověké městečko, možnost koupání, projížďky lodí), příjezd na pobřeží Costa Brava/Costa Maresme ve večerních hodinách, ubytování, večeře.

Den 9
Snídaně, odjezd do Gerony, města s jednou z nejzachovalejších středověkých židovských čtvrtí, kouzelnými středověkými hradbami a krásnými romáskými kostely (katedrála s věží Karla Velikého, románské kostely San Pere de Galligants a Sant Nicolau, židovská čtvrť, středověké hradby). Následuje odjezd do Tossa de Mar, jednoho z nejkrásnějších letovisek na pobřeží Costa Brava (Villa Vieja – opevněná část Tossy – hradby z 12. a 13.století s obrannými věžemi, centrum s domy z 14. až 17.století, kostel Sant Vincenc). Návrat na ubytování si můžeme zpříjemnit cestou lodí (fakultativně), večeře.

Den 10
Snídaně. Odjezd v ranních hodinách, prohlídka kláštera Montserrat, prohlídka Barcelony (gotická čtvrť, Las Ramblas, Kolumbův památník, Antonio Gaudí – exteriéry Sagrada Familia, La Pedrera, Casa Batlló, možnost návštěvy mořského akvária či muzea Picassa), návrat na ubytování, večeře.

Den 11
Snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště a odlet do Prahy.

Pořadatelem tohoto zájezdu je IDEAL-TOUR PRAHA,s.r.o., IČ 25703269.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK